הסיפור שלנו

טרי. בריא. ישראלי.

מי אנחנו?

פריבוטיק – הסיפור שלנו

טרי. בריא. ישראלי.

פריבוטיק הוא פרי רעיון שצמח מתוך תשוקה אמיתית לאוכל והצורך שלנו כמשפחה לאכול פירות וירקות איכותיים ובריאים יותר. אני ויקה, אמא לשני בנים ושני כלבים, הקמנו את פריבוטיק מתוך אמונה אמיתית, שתוצרת חקלאית צריכה להגיע מהשדה טרייה ואיכותית ישירות אליכם ולחשוף בפניכם את חומרי הגלם הטובים ביותר, כי טריות ואיכות הן הבסיס לכל.

באתר תוכלו להרכיב לעצמכם סל קניות שבועי ולקבל אותו במשלוח הישר לדלת ביתכם. אנו בוחרים עבורכם את הפירות והירקות הטובים והמובחרים ביותר ומתחייבים לספק תוצרת ישראלית טרייה ואיכותית במחירי פרימיום.

אנו מעדכנים מעת לעת בפירות ובירקות העונה ומורידים מוצרים מהמדף שאינם עוד בעונה, כך אנו יכולים להבטיח את האיכות של כל מוצר כאשר הוא נקצר בזמן הטוב ביותר. אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת שבמשך כל השנה המוצרים האיכותיים ביותר יהיו זמינים לבחירתכם.

המשלוחים נעשים תוך הקפדה רבה, מיון קפדני והתחשבות במפרט הלקוח, כך שאף משלוח לא מכיל סחורה פגומה. אנחנו רואים לנגד עינינו את שביעות הרצון של הלקוח. חשוב לנו להעניק יחס אישי, שירות מקצועי ותחושה שהלקוח קונה מוצרי בוטיק איכותיים.

אנו ערים לצורך האנושי עם תקופת הקורונה לשהות כמה שיותר במרחבים בטוחים ולכן אנו עושים עבורכם את השירות בצורה יעילה ואיכותית עד לפתח ביתכם. דווקא היום יותר מתמיד, עכב תקופה מאתגרת זו, זה הזמן לחזק את התעשייה הישראלית ולרכוש מוצרים כחול לבן.

מאחלים לכם רכישה נעימה!

פתח צ׳אט
💬 זקוק/ה לעזרה?
שלום 👋
כיצד נוכל לעזור לך?